Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

V poriadku

Sheaffer Taranis Stormy Night, guľôčkové pero

ks

Cena s DPH 87.20 Cena bez DPH72.67 €
ZnačkaSheaffer SkupinaGuľôčkové perá
Dostupnosťdočasne nedostupnéDoručenie

na dotaz

Taranis je rada luxusných per s unikátnym dizajnom vydaná k príležitosti 100 rokov značky Sheaffer. Perá navrhol preslávený americký architekt Charles Debbas tak, aby stelesňovala aerodynamickú silu a elegantný štýl. Perá sú pomenovaná podľa keltského hromovládného boha a pána neba - Taranis.

 

Pero kombinuje teplo živice a trvanlivosť kovu. Predĺžený klip s bielou bodkou znázorňujúci kvalitu. Telo pera je perfektne vyvážené, takže s ním môžete písať dlhé hodiny bez únavy ruky. Pero je vybavené otočným mechanizmom pre vysunutie veľkokapacitné náplne. Dodávané s 1 modrou náplňou a v darčekovej krabičke.

 

Gravírovanie: Na pero je možnosť laserom vygravírovať monogram. Gravírovaná plocha bude strieborná. Gravírovanie štandardne u tohto modelu umiestňujeme na vrchnú časť vedľa klipu. Ako gravírovanie objednať?


Parametre tovaru - Sheaffer Taranis Stormy Night, guľôčkové pero

Záruční doba24 mesiacov Váha37 g
Dĺžka pera140 mm Farba náplneModrá
Kód produktu9440-2 Farba gravírovanieStrieborná
Možnosť gravírovaniaÁno


Príslušenstvo


Súvisiaci tovar

Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero

Fotografia

Taranis je rada luxusných per s unikátnym dizajnom vydaná k príležitosti 100 rokov značky Sheaffer. Perá navrhol preslávený americký architekt Charles Debbas tak, ...

Cena: 124.40 €