Tento web používa súbory cookies potrebné pre jeho fungovanie a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.  

Súhlasím

Pilot Iroshizuku 100th Anniversary LE set atramentov

ks

Cena s DPH 97.70 Cena bez DPH81.42 €
ZnačkaPilot SkupinaPríslušenstvo, atramenty
Dostupnosťna objednávku do 14 dníDoručenie

približne 02.02.2022 (viac info)

Na počesť 100. výročia značky Pilot boli vytvorené špeciálne atramenty Iroshizuku. Každý z týchto siedmich farebných atramentov (po 15tich ml) bol starostlivo vytvorený tak, aby evokoval charakter jedného zo siedmich japonských bohov šťastie. Limitovaná edícia vhodná ako pekný darček.

 

Ebisu (svetlo modrý)
V staroveku bol Ebisu uctievaný ako boh rybolovu. Teraz je však považovaný za boha šťastie a prosperity od obchodov po plodiny. Tento svetlo modrý atrament odráža farbu šumivého mora okolo skaly, na ktorej sedí Ebisu.

Daikoku-ten (žltý)
Daikoku-ten je považovaný za boha pokladov, šťastie, prosperity. Žltý atrament odráža farbu slamy, na ktoré boh Daikoku-ten sedí.

Bishamon-ten (červený)
Bishamon-ten je považovaný za boha finančného šťastie a konkurencie . Červený atrament odráža farbu plameňov vyžarujúcich zo svätožiary, ktorá sa nad ním vznáša.

Benzai-ten (korálovo ružový)
Benzai-ten je jedinou bohyňou medzi japonskými Siedmich bohmi šťastie. Dnes je uctievaná ako boh múdrosti a údajne predstavuje cnosť, ktorá existuje v manželskom zväzku. Koralový ružovo sfarbený atrament odráža farbu kimona tejto bohyne.

Fuku-roka-ju (zelený)
Tri cnosti taoizmu, ktoré sú udržiavaním potomkov človeka, zdravie a dlhovekosti , sú známe ako Fuku-roka-ju. Dnes je Fuku-roka-ju uctievaný ako boh osobné cnosti. Zelený atrament odráža farbu korytnačky, na ktoré jazdia Fuku-roka-ju.

Juro-jin (fialový)
Juro-jin je uctievaný ako boh dlhovekosti a predĺženého života i bohatstvo a dlhovekosti. Fialový atrament odráža farbu kimona.

Hotei-son (čierno-zelený)
Hotei-son je všeobecne považovaný za boha šťastie a manželstva. Dodáva bohatstvo, postavenie a prosperitu. Čierno-zelený atrament odráža farbu náhrdelníka tohto boha.


Parametre tovaru - Pilot Iroshizuku 100th Anniversary LE set atramentov

Záruční doba24 mesiacov Kód produktu1130-SET-LTD2019


Súvisiaci tovar

Diamine Flower set, darčeková sada atramentov

Fotografia

skladom 2 ks

Doručenie: v piatok 21.01.2022 (viac info)

Cena: 74.40 €

Online Character, darčeková sada atramentov s vôňou

Fotografia

skladom 2 ks

Doručenie: v piatok 21.01.2022 (viac info)

Cena: 18.40 €