Tento web používa súbory cookies potrebné pre jeho fungovanie a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.  

Súhlasím

Heri Styling Classic, guličkové pero s pečiatkou

ks

Cena s DPH 32.30 Cena bez DPH26.92 €
ZnačkaHeri Germany SkupinaPerá s razítkem
Dostupnosťskladom 1 ksDoručenie

v utorok 03.08.2021 (viac info)

Tenší kovové guličkové pero Styling Classic s integrovanou textovou pečiatkou (max. 2 riadky) v cene. Vhodné pre všetkých, ktorí na pracovných schôdzkach a cestách potrebujú pečiatka - majitelia firiem, finanční poradcovia, obchodníci atď. Pero môže byť tiež originálnym darčekom alebo reklamným predmetom. Otočný mechanizmus pre vysunutie náplne D1. Dodávané v darčekovej krabičke.

 

Pečiatka: Súčasťou dodávky pera je aj integrovaná pečiatka s rozmermi 36,7 x 6,8 mm. Na pečiatka možno dať maximálne 2 riadky. Farba odtlačku je čierna. Po objednávke nám na e-mail obchod@luxusni-pera.cz pošlite požiadavky na text pečiatky. Možno si zvoliť aj písmo textu, pečiatka možno číslovať, prípadne celé textové pole dať do rámčeka. Podklady nám môžete zasielať voľne emailom, prípadne tiež ako dokument (súbor .doc) alebo v akomkoľvek grafickom formáte.

 

Gravírovanie: Na pero je možnosť nechať laserom vygravírovať meno, monogram či logo. Gravírovaná plocha bude čierna. Gravírovanie štandardne u tohto modelu umiestňujeme vedľa klipu.


Parametre tovaru - Heri Styling Classic, guličkové pero s pečiatkou

Záruční doba24 mesiacov Kód produktuV800
Farba gravírovanieČerná Možnosť gravírovaniaAno


Súvisiaci tovar

Heri Diagonal Black CT, guličkové pero s razítkom

Fotografia

skladom 8 ks

Doručenie: v utorok 03.08.2021 (viac info)

Cena: 34.60 €

Heri Diagonal Stainless Steel, guličkové pero s razítkom

Fotografia

skladom 14 ks

Doručenie: v utorok 03.08.2021 (viac info)

Cena: 34.60 €