Tento web používa súbory cookies potrebné pre jeho fungovanie a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.  

Súhlasím

Provízny systém

 

Prihlásenie partnera

 

Chcete zarábať s minimom úsilia a času?

Máte svoje vlastné www stránky? Alebo len pravidelne navštevujete diskusné servery alebo často píšete e-maily svojim známym? Ak ste si aspoň v jednom prípade odpovedali áno, potom práve Vám ponúkame možnosť zárobku bez jediného rizika a počiatočné investície. Propagáciou nášho e-shopu si môžete zaistiť príjemný vedľajší príjem.
 
Ako funguje partnerský systém?
Provízny systém funguje na princípe sprostredkovanie predaja tovaru. Vy, ako partner upozorňuje svojich známych, obchodné priateľov, alebo aj úplne neznáme užívateľov internetu na náš e-shop prostredníctvom odkazu, ktorý obsahuje unikátny identifikačný kód, ktorý Vám bude vytvorený po zaregistrovaní do tohto systému. Z Vašich internetových stránok, diskusie, článku, banneru, textového odkazu alebo e-mailu k nám vstúpi zákazník, ktorého systém zaznamená pod unikátnym identifikačným kódom, ktorý jasne určí, že zákazník prišiel od Vás. V okamihu, keď tento zákazník niečo kúpi v našom e-shope, obdržíte províziu 10% z ceny tovaru. Provízny systém si pamätá 30 dní, že zákazník prišiel z Vášho odkazu a počas týchto 30 dní môže prísť odkiaľkoľvek a provízie bude pripísaná aj tak Vám. Trvalá provízie z opakovaných objednávok privedeného zákazníka.

Ako sa zapojiť do partnerského systému nášho e-shopu?
Je to veľmi jednoduché, stačí sa zaregistrovať ako nový partner tu: Registrácia nového partnera. Potom si vyberte z ponúkaných bannerov a textových odkazov, alebo používajte len Váš partnerský odkaz. Ak zverejníte viac reklamných plôch na Vaše stránky, zvyšuje sa pravdepodobnosť možného nákupu a pre Vás to znamená jediné - vyššie príjmy z partnerského systému.
  
Ako sa dozviem koľko som zarobil/a ?
Štatistiky a prehľady partnerského systému beží v reálnom čase. Môžete kontrolovať vlastné štatistiky, predaja, prístupy, zostatok na účte a pozrieť sa ako si vedú bannery a sledovať výkony kedykoľvek z Vášho partnerského panelu.
 

Tešíme sa na úspešnú spoluprácu !

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať: michal.byrtus(zavinac)luxusni-pera.cz