Tento web používa súbory cookies potrebné pre jeho fungovanie a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.  

Súhlasím

Namiki Nippon Art Fuji and Dragon, plniace pero

Hrot:
ks

Cena s DPH 563.90 Cena bez DPH469.92 €
ZnačkaNamiki SkupinaPlniace perá
Dostupnosťpodľa variantovDoručenie

vo štvrtok 20.01.2022 (viac info)

Precízne spracované plniace pero Namiki zdobené japonskými umelcami prastarou technikou Maki-e, kedy sa hlavné ručne kreslený dizajn zdobia strieborným a zlatým práškom a na to sa aplikuje niekoľko ďalších vrstiev laku a po vytvrdnutí sa leští do vysokého lesku. Na pere sú vyobrazené tradičné japonské motívy - hora Fuji a drak.

 

Ako lak sa používa Urus (vlhký lesk), ktorý sa získava zo stromu sumach lakodárná. Tento lak z 60% obsahuje urušiol, čo je látka, ktorá reaguje so vzdyšným kyslíkom a tvrdne - preto sa nedá povedať, že tento lak schne. Pre zachovanie lesku je však dobré pper občas používať. Jemnými každodennými dotyky dochádza k neustálemu dolešťování živého povrchu a voda antimastitídne priebežne dodáva potrebnú vlhkosť nielen vnútornému jadru, ale aj vrstve Urus samotnej. Vyleštený povrch totiž vďačí za svoj navhle teplý zovňajšok práve nepatrnému množstvo vody obsiahnutej v póroch lakové vrstvy.

 

Nutné zvoliť hrot:
F – slabý – miernym tlakom vytvára jemnú stopu, je obľúbený hlavne u žien
M – stredný – priemerný tlak a šírka stopy pri písaní, vhodný pre väčšinu užívateľov

 

Hrot je vyrobený zo 14kt zlata (šírka B iba na objednávku). Súčasťou balenia je konvertor a fľaštička čierneho atramentu Namiki. Dodávané v krásnej drevenej kazete so zamatovou podšívkou.

 

Do poznámky nám, prosím, uveďte meno a adresu osoby, ktorá bude pero vlastniť. Údaje sa dopĺňajú do certifikátu pera a odosielajú výrobcovia pre registráciu konkrétneho pera na kokrétní osobu.

 


Parametre tovaru - Namiki Nippon Art Fuji and Dragon, plniace pero

Záruční doba24 mesiacov Váha20 g
Dĺžka pera140 mm Kód produktu1030-004M
Možnosť gravírovaniaNemožno gravírovať


Súvisiaci tovar

Namiki Nippon Art Fuji and Ship, plniace pero

Fotografia

skladom 2 ks

Doručenie: v utorok 18.01.2022 (viac info)

Cena: 563.90 €

Namiki Nippon Art Chinese Phoenix, plniace pero

Fotografia

podľa variantov

Doručenie: v utorok 18.01.2022 (viac info)

Cena: 902.30 €