Tento web používa súbory cookies potrebné pre jeho fungovanie a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.  

Súhlasím

Online Timeless Wood, plniace pero

ks

Cena s DPH 189.80 Cena bez DPH158.17 €
ZnačkaOnline SkupinaPlniace perá
Dostupnosťskladom viac ako 3 ksDoručenie

v utorok 18.01.2022 (viac info)

S perom Timeless Wood z dreva Kauri z pralesov z Nového Zélandu Vám v rukách ožije jedinečný unikát. Viac ako 50000 rokov starý hustý les Kauri vyrástol na ostrove medzi Tasmanským morom a Tichým oceánom - na severnom ostrove Nového Zélandu. Pred nástupom doby ľadovej boli stromy zakonzervované pod povrch rašelinové bažiny. Preto je staroveké drevo Kauri tak jedinečné. Každý jednotlivý kus je preto unikát a výbornou zberateľskou investíciou.

 

Hrot pera je zo zlata a pokovaný rhodiom. Dodávané iba so šírkou hrotu M - stredná. Na hrot je poskytovaná záruka 5 rokov. Doplnky sú rhodiované. Dodávané v krásnej drevenej darčekovej kazete s malým stojanom na pero tiež z dreva Kauri a s anglicky písanú brožúrou o tomto vzácnom dreve. Pero je vybavené systémom na bombičky (nie sú súčasťou balenia) aj na plnenie konvertorom, ktorý je súčasťou balenia.

 

Jedna z fotografií je certifikát zo švajčiarskeho inštitútu pre jadrovú fyziku z Zürichu, kde bolo starobe dreva skúmané radiokarbonovým datovaním. Meracie prístroje sú schopné merať starobe len do maximálnej výšky 45 000 rokov. Výsledky ale ukazujú, že skúmaná vzorka je ešte starší.

 

Gravírování: Na pero je možnosť laserom vygravírovať meno, monogram či logo. Gravírovanie štandardne u tohto modelu umiestňujeme na telo pera vedľa klipu. Aká je cena a ako gravírovanie objednať?


Parametre tovaru - Online Timeless Wood, plniace pero

Záruční doba24 mesiacov Váha34 g
Dĺžka pera135 mm Kód produktu38905
Možnosť gravírovaniaAno


Príslušenstvo

Atramentové bombičky Online

Fotografia

podľa variantov

Doručenie: v utorok 18.01.2022 (viac info)

Cena: 2.40 €

Lahvičkový atrament Online

Fotografia

skladom viac než 10 ks

Doručenie: v utorok 18.01.2022 (viac info)

Cena: 4.10 €


Súvisiaci tovar

Diplomat Optimist Rhomb, plniace pero

Fotografia

skladom 1 ks

Doručenie: v utorok 18.01.2022 (viac info)

Cena: 92.10 €