Tento web používa súbory cookies potrebné pre jeho fungovanie a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.  

Súhlasím

Inkebara Čierny kaligrafický atrament

ks

Cena s DPH 8.60 Cena bez DPH7.17 €
ZnačkaInkebara SkupinaKaligrafická perá
Dostupnosťskladom viac ako 3 ksDoručenie

v utorok 26.10.2021 (viac info)

Lahvičkový hustý kaligrafický atrament (60 ml) určený pre namáčacie perá a štetce od českej značky Inkebara vo farbe Čierna. Možno ich použiť na kaligrafiu, perokresbu pod. Kaligrafické atramenty Inkebara neobsahujú žiadne rozpúšťadlá, oleje ani lieh. Sú vodou riediteľné a medzi sebou sú voľne miešateľné. Môžete tak experimentovať s vlastnými farbami a odtieňmi. Majú normálnu odolnosť proti vlhkosti, vo vode sú rozpustné. Písací nástroje s atramentmi Inkebara nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Pokiaľ dôjde napríklad k zaschnutiu na pere či štetci, je možné zaschnutý atrament kedykoľvek opäť rozpustiť namočením pera či štetca na chvíľu do vody alebo umytím prúdom vody. Dodávané v plastovej fľaši. Vyrobené v Českej republike.


Kaligrafické atramenty nepoužívajte v plniacich perách. Sú určené pre namáčací pera a štetce.

 

České atramenty Inkebara sú vyrábané ručne vo Vladislavi, kúsok od Třebíče. Pri ich vývoji sú kladené najvyššie nároky na dva základné parametre. Na farbu a na komfort pri písaní.


Parametre tovaru - Inkebara Čierny kaligrafický atrament

Záruční doba24 mesiacov Kód produktuINKEBKAL14
Objem60 ml


Súvisiaci tovar

Inkebara Červený krvavý lahvičkový atrament

Fotografia

skladom viac než 3 ks

Doručenie: v utorok 26.10.2021 (viac info)

Cena: 8.60 €

Inkebara Modrý kaligrafický atrament

Fotografia

skladom 2 ks

Doručenie: v utorok 26.10.2021 (viac info)

Cena: 8.60 €