Tento web používa súbory cookies potrebné pre jeho fungovanie a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.  

Súhlasím

Aktuálne obmedzenia!
Náš e-shop funguje bez obmedzenia. U prepravca UPS sa nedajú aktuálne posielať zásielky na dobierku.

U výdajných miest (Zásielkovňa.sk) a kuriera InTime je možné platiť dobierky iba bezhotovostne.

 

Skryť upozornenia

Namiki Nippon Art Chinese Phoenix, plniace pero

ks

Cena s DPH 933.30 Cena bez DPH777.75 €
ZnačkaNamiki SkupinaPlniace perá
Dostupnosťskladom 1 ksDoručenie

vo štvrtok 09.04.2020 (viac info)

Precízne spracované plniace pero Namiki zdobené japonskými umelcami prastarou technikou Maki-e, kedy sa hlavné ručne kreslený dizajn zdobia strieborným a zlatým práškom a na to sa aplikuje niekoľko ďalších vrstiev laku a po vytvrdnutí sa leští do vysokého lesku. Pero je zobrazené ako čínsky fénix, symbolizujúci cnosť a prosperitu. Phoenix tiež predstavuje kombináciu protikladov - jin a jang.

 

Ako lak sa používa Urushi (mokrý lesk), ktorý sa získava z lakovaného stromu. Tento lak z 60% obsahuje urušiol, čo je látka, ktorá reaguje so vzdyšným kyslíkom a tvrdne - preto sa nedá povedať, že tento lak schne. Pre zachovanie lesku je však dobré pero občas používať. Jemnými každodennými dotyky dochádza k neustálemu dolešťování živého povrchu a voda antimastitídne priebežne dodáva potrebnú vlhkosť nielen vnútornému jadru, ale aj vrstve uruši samotnej. Vyleštený povrch totiž vďačí za svoj navhle teplý zovňajšok práve nepatrnému množstvo vody obsiahnutej v póroch lakové vrstvy.

 

Hrot šírka M (stredná) je vyrobená zo 14kt zlata (šírky F a B len na objednávku). Súčasťou balenia je konvertor a fľaštička modrého atramentu Namiki. Dodávané v krásnej drevenej kazete so zamatovou podšívkou.

 


Parametre tovaru - Namiki Nippon Art Chinese Phoenix, plniace pero

Záruční doba24 mesiacov Kód produktu1034-000M


Súvisiaci tovar

Namiki Nippon Art Fuji and Dragon, plniace pero

Fotografia

skladom 1 ks

Doručenie: vo štvrtok 09.04.2020 (viac info)

Cena: 580.40 €

Namiki Nippon Art Fuji and Ship, plniace pero

Fotografia

skladom 1 ks

Doručenie: vo štvrtok 09.04.2020 (viac info)

Cena: 580.40 €